Ertan Şimşek Vizyoner Danışmanlık

ertan simsek vizyoner danismanlik

Ertan Şimşek Vizyoner Danışmanlık; Eğitim ve yönetim danışmanlığı ihtiyacı olan kurumlara, derin bilgi ve deneyimlerini ülkemiz şartlarına uyarlamada becerikli, başarma tutkulu danışmanlarıyla, yaratıcı yaklaşımlar sunmaktadır.

Vizyoner danışmanlarının incelemesiyle sunduğu organizasyon önerileri sayesinde şirketler, hızlı ve etkin küçülme veya büyümeyi sağlayan örgütsel yapıya kavuşmakta, aynı zamanda kısıtlı sayıda büyük müşteriyle çalışmaya alışkın bir yapıdan istikrarlı ve çok daha kârlı müşterilere hizmet edecek duruma gelmektedirler.

Vizyonerin profesyonelliği, işi sahiplenmesi, yaratıcılığı, işe bağlılığı ve uyumlu çalışması dikkat çekiçidir. Ayrıca, teknik yetkinliği, ilişki ağının genişliği, konulara çok farklı boyutlarda hazırlanması kısa sürede hedeflere ulaşmayı sağlamaktadır.

Vizyoner; ilgili ve atılımcı yönetim kadrosu ile şirketinizin geleceğe hazırlanmasında ve sağlam adımlar atmanızda dış dünyadaki gözünüz, kulağınızdır.

Dünya’daki başarılı strateji ve yönetim bilgilerini, uygulamalarını yakından izleyen Vizyoner Eğitim Danışmanı Ertan Şimşek, titiz ve disiplinli ar-ge çalışmalarıyla uluslararası iş dünyasına açılımınızı sağlayarak şirketinize katkıda bulunur. Ayrıca, yöneticilerinize yüzyüze kaldıkları belirsiz durumlar ve olgular karşısında bilgi, destek, koçluk sağlar.
Mutlu müşteriyi değil tamamen mutlu müşteriyi yaratmayı başarının en önemli faktörleri arasında görür.

Ertan Şimşek’in danışmanlık verdiği merkezin iletişim bilgileri aşağıdadır;

https://goo.gl/maps/efQtqyjEGatnyRTUA

Leave a Comment